Hakkımızda

Müşterilerimizle yakın ve güvenilir iş ortağı ilişkisi kurmak işin anahtar kısmı

Asav Danışmanlık olarak, yenilikçi anlayışı ile 2014 yılında Türk ve Çinli iki girişimcinin ortaklığı ile kurulmuş olup TÜRKİYE ve ÇİN arasında güvenilir bir ticaret oluşturma alanında hizmet vermekteyiz. Pek çok müşterimizin ÇİN’deki taleplerini karşılıyor, projelerine yön veriyor ve ticari tüm ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz.

 

Vizyonumuz

Verdiğimiz tüm hizmetler ile Türk ve Çin firmaları arasında güvenilir iş birliklerini kurarak, global dünyada sektör içi ve sektör dışında örnek bir şirket olmak  ve sistemimizi genişleterek günden güne siz değerli müşterilerimize kusursuz bir hizmet sunmak vizyonumuzdur.

 

Misyonumuz

Çin şirketlerinin ürettikleri premium segmentteki ürünleri firmamız aracılığı ile Türk müşterilerimize sunarak Türkiye pazarına ÇİN ürünlerini ithal eden şirketler arasında her zaman pazarın lider şirketi olmayı hedeflemekteyiz.  Her sektörden öncü firmalara güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile danışmanlık hizmeti veriyoruz.

 

Değerlerimiz

Bizim için müşterilerimiz, her zaman ve her konudan daha önceliklidir. İthalat ve İhracat yapmak isteyen müşterilerimizin tüm sürecini yakından takip etmek temel değerlerimizi oluşturmaktadır.